مدیک بلاگ
علمی

کوسه‌ای عجیب که در دلش رایانه‌ای قدرتمند کار گذاشته‌ شده

کولر مستر که سال‌ها سابقه در بازار لوازم جانبی کامپیوتر دارد، در نمایشگاه CES ۲۰۲۳ دو کیس جدید با طراحی عجیب‌وغریب به‌نمایش گذاشت. یکی از این کیس‌ها شبیه کوسه است و دیگری طراحی مشابه کفش دارد.

به گزارش گیزمودو، کیس Shark X کولر مستر حدوداً ۶۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد و از مادربردهای Mini-ITX پشتیبانی می‌کند. این کیس می‌تواند دو درایو ۲٫۵ اینچی نیز در خود جای دهد.

بیشتر بخوانید: 

کولر مستر قیمت کیس Shark X را اعلام نکرده است، اما می‌گوید این کیس به‌صورت پیش‌فرض با کارت گرافیک پرقدرت RTX ۴۰۹۰ و پردازنده‌ی مرکزی Intel Core i۹ ۱۲۹۰۰K یا AMD Ryzen ۹ ۵۹۵۰X در دسترس قرار می‌گیرد. کیس کوسه‌مانند کولر مستر از خنک‌کننده‌ی ۱۲۰ میلی‌متری AIO پشتیبانی می‌کند.

کولر مستر سال گذشته کیس دیگری به‌نمایش گذاشته بود که طراحی مشابه کفش‌های ورزشی داشت، اما این کیس هنوز در دسترس قرار نگرفته است. این شرکت در CES ۲۰۲۳ گفت کیس Sneaker X را در سال ۲۰۲۳ عرضه می‌کند.

Sneaker X بیش‌از ۶۰ سانتی‌متر طول و ۶۰ سانتی‌متر ارتفاع دارد و از مادربرد Mini-ITX پشتیبانی می‌کند. کولر مستر می‌گوید کیس موردبحث با کارت گرافیک RTX ۳۰۸۰ Ti و خنک‌کننده‌ی ۳۶۰ میلی‌متری AIO عرضه می‌شود.

بر اساس گفته‌ی کولر مستر، کیس‌های Shark X و Sneaker X در فصل سوم سال ۲۰۲۳ روانه‌ی بازار می‌شوند.

۵۸۵۸

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.

مطالب مرتبط

دانشمندان با تغییر ژنتیک تخم مرغ‌، پروتئین‌های حساسیت‌زا آن را

مدیکیا
2 هفته قبل

پشت پرده ساخت بوگاتی در افغانستان

مدیکیا
4 ماه قبل

فرانسه یک آزمایشگاه علمی پیشرفته در عمق 2.5 کیلومتری دریا

مدیکیا
2 ماه قبل
خروج از نسخه موبایل