به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروز برای بیشتر مناطق کشور جوی آرام را شاهد هستیم و برای مناطقی از آذربایجان‌های شرقی و غربی و خراسان‌های شمالی و جنوبی بارش پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

وی ضمن اشاره به اینکه فردا سامانه بارشی جدید وارد کشور می‌شود، ادامه داد: این سامانه بارشی نواحی غربی را در بر می‌گیرد و در مناطق گرمسیر به صورت رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد.

این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه گستره سامانه بارشی طی روز سه‌شنبه به ارتفاعات دامنه البرز کشیده می‌شود، افزود: روز چهارشنبه مجددا در نواحی غربی و دامنه های البرز بارش برف و باران را انتظار داریم و با کاهش نسبی دما مواجه هستیم.

رفیعی در رابطه با آخرین وضعیت آب‌وهوایی چند روز آینده تهران توضیح داد: آسمان تهران امروز تا قسمتی ابری است و بیشینه دمای آن مثبت ۹ درجه و کمینه دما نیز مثبت ۲ در جه گزارش شده است.

این کارشناس سازمان هواشناسی سردترین نقطه کشور ر ا بوئین و میاندشت استان اصفهان با منفی ۱۹ درجه و گرمترین منطقه را راسک سیستان و بلوچستان با مثبت ۲۹ درجه اعلام کرد.

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.