فریبا گودرزی در گفت‌وگو با میزان در خصوص آخرین وضعیتجوی چند روز آینده کشور گفت: در نواحی جنوبی کشور امروز شاهد بارش باران خواهیم بود و برای روزهای دوشنبه و سه شنبه مناطقی، چون اصفهان، خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بارش همراه با رعدو برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه بارش پراکنده در کرمان و سیستان و بلوچستان رخ خواهد داد افزود: روز پنجشنبه بیشتر مناطق کشور از جوی آرام برخوردار خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با تاکید بر روند افزایشی دما در بیشتر مناطق کشور تا روز پنجشنبه تصریح کرد: برای سه روز آینده برای دو شهر کرج و تهران افزایش غلظت آلاینده‌ها پیش بینی می‌شود.

گودرزی ضمن هشدار به فعالان دریایی به خاطر افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس در دو روز آینده بیان کرد: در این مدت خلیج فارس مواج و متلاطم خواهد بود.

وی آسمان تهران را قسمتی ابری همراه با بارش‌های پراکنده پیش بینی کرد و یادآور شد: بیشینه دمای پایتخت مثبت ۱۴ درجه و کمینه دما نیز به مثبت ۸ درجه خواهد رسید.

گودرزی سردترین نقطه کشور را فرودگاه اردبیل با منفی ۹ درجه و گرمترین منطقه را راسک استان سیستان و بلوچستان با مثبت ۳۴ درجه اعلام کرد.

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.