احداث این کارخانه که با هدف انتقال فناوری ساخت دستگاه های تمام اتوماتیک و کیت های تشخیصی آن با تکنولوژی ۲۰۲۱ و با مشارکت کمپانی خارجی می تواند علاوه بر به وجود آوردن فرصت های شغلی و اشتغالزایی برای بخش زیادی از جوانان و نخبگان منطقه، باعث تامین نیازمندی های کشور و ارتقاء تکنولوژی در حوزه آزمایشگاهی و سلامت در سطح کشورهای پیشرفته دنیا شود. همچنین به دلیل تکنولوژی پیشرفته محصولات این کارخانه، امکان صادرات محصولات آن به کشورهای همسایه و خاورمیانه و در نتیجه ارزآوری آن نیز وجود دارد.

این مگاپروژه ملی با تلاش محمد صالحی مدیرعامل شرکت نویان نگین پارسیان و پیگیری های محمد علی محسنی بندپی نماینده محترم مردم منطقه نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی و سعید کیاکجوری مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است قرارداد احداث این کارخانه روز یکم دی ماه با حضور عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت، فرماندار، شهردار و رئیس شورای شهر نوشهر، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران و جمعی از مسئولان محلی قرارداد احداث بزرگترین کارخانه تولید کیت های تشخیصی و دستگاه های تمام اتوماتیک و پیشرفته کمی لومینسانس در خاورمیانه بین سازمان بنادر و دریانوردی مازندران و شرکت نویان نگین پارسیان منعقد گردید..

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.