بنا به گزارش سایت ARABIA، انسان‌ها با یکدیگر متفاوتند. رمز موفقیت در یک رابطه این است که همدیگر را با وجود تفاوت‌ها بپذیریم و قصد تغییر هم را نداشته باشیم. همه ما راه‌های متفاوتی برای رسیدن به معنای زندگی داریم. لازم نیست خود را با انتظارات دیگران محدود کنید، اما یافتن معنا و هدف رابطه را فراموش نکنید.

کمک‌های داوطلبانه به دیگران

زمانی که در میان یک بحران هستید، احساس ناتوانی و درماندگی چیز معمولی است. با کمک فعالانه به دیگران، می‌توانید حس زندگی را دوباره به دست آورید و همچنین هدفی را در زندگی خود پیدا کنید. در واقع، حمایت کردن می تواند به اندازه دریافت حمایت مفید باشد. سعی کنید داوطلب شوید، به دیگران در همسایگی خود کمک کنید، خون بدهید، به یک موسسه خیریه اهدا کنید یا برای هدفی که برای شما مهم است راهپیمایی کنید.

اگر چنین کارهایی را با پارتنر خود انجام دهید می‌توانید به یک حس عالی دست پیدا کنید. معنای رابطه و یکی شدن در زندگی عاطفی ممکن است از خلال همین دست کمک‌ها بروز کند.

سرگرمی‌های مشترک پیدا کنید

مهم است که علاقه‌هایی را که روح شما را تغذیه می‌کنند کنار نگذارید. برای بسیاری از ما، این چیزها هستند که ما را به عنوان یک فرد تعریف می‌کنند و به زندگی ما معنا می‌بخشند. خواه انجام یک ورزش، مراقبت از حیوان خانگی، یک تلاش هنری یا دنبال کردن یک ساز موسیقی، پروژه های بهبود خانه، یا گذراندن وقت در طبیعت، در کنار کسی که دوستش داریدف می‌تواند لذت‌های زندگی را بیشتر کند.

باانگیزه بمانید

بخش مهمی از رویارویی با ناملایمات و گذراندن آن در دوران سخت، پرورش ویژگی‌های پایداری و استقامت است. زمان‌های سخت برای همیشه دوام نمی‌آورند، اما طبیعتاً به ندرت به سرعت از بین می‌روند. همانطور که جاده‌ای را در میان تاریکی ترسیم می‌کنید، باید راه‌هایی برای با انگیزه ماندن و استقامت پیدا کنید.

با مشکلات خود یک قدم در یک زمان کنار بیایید. اگر مشکلی خیلی بزرگ است که نمی‌توان آن را به یک باره حل کرد، سعی کنید آن را به مراحل کوچک‌تر و قابل کنترل‌تر تقسیم کنید. اگر به نظر می رسد مشکل شما راه حل ممکنی ندارد، همچنان می توانید با تهیه فهرستی، تحقیق بیشتر در مورد موضوع، یا مشاوره گرفتن از یک دوست مورد اعتماد یا یکی از عزیزان اقدام کنید.

پیروزی های کوچک را جشن بگیرید. برای اینکه با انگیزه و مثبت بمانید در حالی که در دریاهای طوفانی زندگی می کنید، لحظه‌ای از موفقیت های کوچک خود لذت ببرید. برای مثال، اگر به دنبال کار هستید، گرفتن مصاحبه به اندازه یافتن شغل معنادار نیست، اما نشانه پیشرفت است، گامی در مسیر درست. توجه به این پیروزی‌های کوچک می‌تواند به شما استراحتی خوش‌آمد از تمام استرس‌ها و منفی‌هایی که با آن‌ها دارید بدهد و شما را تشویق کند که به راه خود ادامه دهید.

لینک های مرتبط دانلود ARABIA App:

ARABIA Muslim Dating App(iOS)

ARABIA Muslim Dating App(Android)

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.