مدیک بلاگ
علمی

جنجال بزرگ بر سر توییت جدید ایلان ماسک: اول وای

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ایلان ماسک یکی از پر طرفدارترین صفحات کاربری در شبکه اجتماعی توییتر را دارد و هر از چند گاهی با توییت‌هایش توجه کاربران را به خود جلب می‌کند.

او به تازگی در توییتی برخورداری از اینترنت وایرلس را در پایین‌ترین نقطه هرم، پایین‌تر از نیازهای زیستی چون خوراک و خواب قرار داده است.

در هرم مازلو نیازهای آدمی از یک سلسله‌مراتب برخوردارند و رفتار افراد در لحظات خاص تحت تأثیر شدیدترین نیاز قرار می‌گیرد. هنگامی که ارضای نیازها آغاز می‌شود، تغییری که در انگیزش فرد رخ خواهد داد بدین گونه است که به جای نیازهای قبل، سطح دیگری از نیاز، اهمیت یافته و محرک رفتار خواهد شد. نیازها به همین ترتیب تا پایان سلسله‌مراتب نیازها اوج گرفته و پس از ارضاء، فروکش کرده و نوبت به دیگری می‌سپارند.

پس از توییت ایلان ماسک درباره هرم مازلو بسیاری از کاربران نظرات تازه‌ای را به شوخی در مقابل پیشنهاد ایلان ماسک قرار دادند.

یکی از کاربران نکته‌بین به خوبی اشاره کرده است که پیش از وای‌فای باید نیاز به باتری برای تامین انرژی دستگاه‌های بی‌سیم برطرف شود.

دیگری اینترنت را در مرحله‌ بالای وای‌فای قرار داده است و باتری را در پایین آن به تصویر کشیده است.

به این ترتیب بسیاری از کاربران با توییت ایلان ماسک درگیر شده‌اند و با پاسخ‌های گوناگون به این ماجرا واکنش نشان داده‌اند.

همین باعث شده که کاربری علاقه مردم به تعامل با مالک توییتر را دستمایه شوخی قرار دهد و در نموداری طنزآمیز نشان دهد که برای بسیاری پاسخ ماسک به یک توییت باعث احساس قدرت می‌شود حتی بیشتر از پول و جایگاه اجتماعی!

۵۸۵۸

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.

مطالب مرتبط

عبور خطرناک سه سیارک عظیم‌الجثه از کنار زمین

مدیکیا
2 ماه قبل

مشاهده دنباله دار E3 بعد از چندین هزار سال در اسمان

مدیکیا
5 ماه قبل

پژوهش جدید دانشمندان: حدود 1.7 میلیارد دایناسور تی. رکس در

مدیکیا
3 روز قبل
خروج از نسخه موبایل