مدیک بلاگ
علمی

جذب کارآموز در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، سومین دوره جذب کارآموز در مرکز توسعه شغلی ایرانسل، با هدف پرورش و جذب استعدادهای برتر و ورود آن‌ها به صنعت ارتباطات و خدمات دیجیتال کشور، در پنج حوزه «شبکه‌های ارتباطی»، «علم داده»، «توسعه فناوری‌اطلاعات»، «بازاریابی» و «مدیریت محصول»، فعالیت خود را آغاز کرده است.

این دوره که توسط معاونت منابع انسانی ایرانسل با همکاری مدرسه اشتغال شریف برگزار می‌شود، همانند دو دوره گذشته، ابتدا با بررسی، دسته‌بندی و غربالگری رزومه‌های ارسالی، استعدادهای برتر را از میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان شناسایی کرده و در مرحله بعد، با برگزاری دوره آموزشی، آن‌ها را با پروژه‌های واقعی صنعت فناوری‌اطلاعات و ارتباطات آشنا می‌کند.

داوطلبان پس از گذراندن دوره آموزشی، بر اساس فعالیت‌هایشان، ارزیابی و مصاحبه می‌شوند و در صورت کسب امتیازهای لازم، فعالیت خود را به عنوان کارآموز در اولین اپراتور ارائه‌دهنده 5G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج ایران، آغاز می‌کنند. همچنین همانند دو دوره گذشته، کارآموزان این فرصت را خواهند داشت تا با رویکرد اثرگذاری، عضوی از خانواده ایرانسل شوند و اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران را در تغییر استراتژی برای حرکت از اپراتور خدمات‌دهنده ارتباطی (telco) به شرکت فناوری‌محور (techco)، همراهی کنند. تعداد کارآموزانی که در سومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل جذب خواهند شد، «۵۰ نفر» است.

پیش از این نیز، اولین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل، در سال ۹۸ با همکاری مدرسه اشتغال شریف برگزار شده بود. دومین دوره مرکز توسعه شغلی ایرانسل نیز در بهمن ماه ۱۳۹۹، با دریافت چهار هزار رزومه، فعالیت خود را آغاز کرده بود که از میان کارآموزان نهایی، بیست نفر به خانواده ایرانسل پیوستند.

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.

مطالب مرتبط

اخترشناسان راز 60 ساله اختروش‌ها، قدرتمندترین اشیای کیهانی را حل

پزشک
1 سال قبل

کشف زهر فلج‌کننده عصبی در مورچه!

پزشک
1 سال قبل

این موجود کوچک سالانه یک میلیون انسان می‌کشد!

پزشک
1 سال قبل
خروج از نسخه موبایل