گفته می‌شود سری گلکسی اس ۲۳ سامسونگ که شامل گلکسی اس ۲۳، گلکسی اس ۲۳ پلاس و گلکسی اس ۲۳ اولترا می‌شود، اوایل ماه آینده میلادی رسما معرفی خواهد شد. پیش‌ازاین تصاویر فاش‌شده نشان می‌دادند که این گوشی‌های پرچم‌دار چه ظاهری خواهند داشت؛ اما امروز براساس گزارش جی‌اس‌ام‌آرنا، شاهد مجموعه جدیدی از رندرها هستیم که مدل‌های معمولی و اولترا را در رنگ‌های مختلف به ما نشان می‌دهند.

گلکسی اس ۲۳ و اس ۲۳ پلاس شبیه‌به‌هم خواهند بود. هر دو سه دوربین در عقب به‌صورت عمودی در گوشه‌ی سمت چپ و فلاش LED در سمت راست دوربین اول خواهند داشت. پنل پشتی نیز دارای لوگوی سامسونگ در پایین است و دکمه پاور و دکمه‌ی تنظیم صدا را در فریم سمت راست گوشی به‌چشم می‌خورد.

طبق تصویر، گوشی گلکسی اس ۲۳ اولترا طراحی مستطیلی‌شکل دارد و دارای چینش دوربین P شکل است. مانند نسخه‌های غیر اولترا، این نیز دارای لوگوی سامسونگ در پنل پشتی است که دکمه‌ی تنظیم صدا و دکمه‌ی پاور در سمت راست گوشی قرار دارد. افزون‌براین خطوط آنتن را در بالا و پایین دیده می‌شود که نشان می‌دهد اس ۲۲ اولترا فریم فلزی دارد.

هنوز خبری از سامسونگ درباره‌ی سری گلکسی اس ۲۳ منتشر نشده، اما می‌توان پیش‌بینی کرد که با نزدیک‌ترشدن به زمان رونمایی در اوایل ماه فوریه، اطلاعات بیشتری درباره‌ی آن دردسترس قرار بگیرد.

۲۲۷۲۲۷

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.