مدیک بلاگ
اخبار سلامت

انهدام باند قاچاق موادمخدر به شیوه «بلع»

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آرمان ملی، ابرهیم جلیل‌پناه از انهدام باند قاچاق موادمخدر که قصد داشتند 6 کیلوگرم موادمخدر را با شیوه بلع و انباری در معده خود به خارج از کشور منتقل کنند، خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر انتظامی استان با اشرافیت اطلاعاتی خود از فعالیت افرادی به‌صورت باندی در زمینه قاچاق موادمخدر به خارج از کشور در ارومیه، باخبر شدند.

وی افزود: با انجام عملیات ویژه پلیس و در بررسی‌های دقیق مشخص شد 9 نفر از متهمان اقدام به بلع و انبار 2 کیلو و 850 گرم تریاک و 3 کیلو و 950 گرم هروئین در معده خود کرده‌اند. رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر انتظامی استان با اشاره به کشف 6 کیلوگرم موادمخدر از معده قاچاقچیان بیان داشت: در همین رابطه تمامی متهمان دستگیر و 3 دستگاه سواری نیز توقیف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ جلیل‌پناه در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری‌های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.

مطالب مرتبط

جنایتی تلخ در اعماق زیرزمین خانه

مدیکیا
2 ماه قبل

ورود سامانه بارشی جدید از فردا به کشور

مدیکیا
1 ماه قبل

بارش برف و باران در برخی استان‌ها/ ماندگاری هوای سرد تا جمعه

مدیکیا
2 ماه قبل
خروج از نسخه موبایل