به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آرمان ملی، ابرهیم جلیل‌پناه از انهدام باند قاچاق موادمخدر که قصد داشتند 6 کیلوگرم موادمخدر را با شیوه بلع و انباری در معده خود به خارج از کشور منتقل کنند، خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر انتظامی استان با اشرافیت اطلاعاتی خود از فعالیت افرادی به‌صورت باندی در زمینه قاچاق موادمخدر به خارج از کشور در ارومیه، باخبر شدند.

وی افزود: با انجام عملیات ویژه پلیس و در بررسی‌های دقیق مشخص شد 9 نفر از متهمان اقدام به بلع و انبار 2 کیلو و 850 گرم تریاک و 3 کیلو و 950 گرم هروئین در معده خود کرده‌اند. رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر انتظامی استان با اشاره به کشف 6 کیلوگرم موادمخدر از معده قاچاقچیان بیان داشت: در همین رابطه تمامی متهمان دستگیر و 3 دستگاه سواری نیز توقیف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ جلیل‌پناه در پایان خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری‌های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.