مدیک بلاگ
سلامت

آخرین آمار کرونا در ایران؛ شناسایی ۲۴ بیمار جدید

به گزارش خبرآنلاین به نقل از وبدا، طبق اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز( ۲۲ بهمن ماه ۱۴۰۱ ) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۴ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۱۸ نفر از آنها بستری شدند.

مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۵۶۵ هزار و ۳۹۱ نفر رسید. در طول ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست ندادند و مجموع جان باختگان این بیماری، در عدد ۱۴۴ هزار و ۷۷۹ نفر ماند.

خوشبختانه تا کنون ۷ میلیون و ۳۳۸ هزار و ۱۷۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند. ۲۲۶ نفر از مبتلایان به کووید۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

تا کنون ۵۵ میلیون و ۱۲۰ هزار و ۲۶۴ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است. در حال حاضر هیچ شهری در شرایط قرمز کرونایی نیست. یک شهر در وضعیت نارنجی، ۹۵ شهر در وضعیت زرد و ۳۵۲ شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

همچنین تاکنون ۶۵ میلیون و ۱۹۶ هزار و ۳۱۸ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۷۵۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۲۰ هزار و ۱۶۶ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۴۰۶ هزار و ۲۴۱ دُز رسید.

بیشتر بخوانید:

با این ۳ روش چربی شکم و پهلو را آب کنید

۹۹ درصد داروها در داخل کشور تولید می‌شوند/ کمبودهای دارویی مرتفع شده است

۳۵۲۳۶

سلب مسئولیت: منبع این مطلب این سایت بوده و باز نشر توسط سایت مدیک بلاگ بر مبنای تایید بر محتوای آن نمی باشد.

مطالب مرتبط

ترافیک سنگین در محور چالوس و هراز/ بارش باران در

مدیکیا
2 ماه قبل

آمار کرونا در ایران؛ ۳۲ فوتی و شناسایی ۸۲۹ بیمار

مدیکیا
2 ماه قبل

این بیماری پوستی را بشناسید؛ «معمولاً در بازه زمانی ۲۰

مدیکیا
2 روز قبل
خروج از نسخه موبایل